כתובתנו: רח' הלוחמים 47, חולון


 

איכות ושירות ללא תחרות!אביזרי בטיחות

בטיחות היא אחד מהדברים החשובים ביותר בעבודתנו. בין אם מדובר בגינה, בעבודה או בתוך הבית- הבטיחות שלנו ושל האנשים סביבנו חייבת להיות מעל לכל.

לכן, כאשר אנו באים לעבוד חשוב שניקח בחשבון את סביבת העבודה ואת התאמות הבטיחות המחויבות עבור כל עבודה ועבודה, בין אם זו עבודת חשמל, עבודת נגרות, או עבודה בגינה.

בטיחות היא דבר מחייב בין אם אתה איש מקצוע העובד בצורה יום-יומית עם כלי עבודה חזקים ובסביבה מסוכנת לעיתים, או אם אתה עובד עם כלי עבודה בבית או בגינה ורוצה להגן על עצמך.

בטיחות כמפתח לעבודה נכונה

על פי חוקי ותקנות המדינה, מעסיק חייב לדאוג לבטיחות של עובדיו, לטווח הקצר ולטווח הארוך. מבחינה מידית – על המעסיק לנסות ולמנוע למשל תאונות עבודה, ובהסתכלות לזמן ארוך על המעסיק לדאוג להגנת העובד בפני מחלות כרוניות העשויות להתרחש כתוצאה מהעבודה.  דוגמא טובה לכך תהיה למשל הגנה בפני מחלות נשימתיות כתוצאה משאיפת אבק.

נוסיף על כל זה ונאמר כי לא רק מעסיק צריך לדאוג לעובד שלו. כל אדם העובד ועוסק במלאכה כלשהי- נגרות, אינסטלציה, חשמל, גינון ועוד בא במגע עם סיכונים שונים.
למשל, אדם העובד בבית ודופק מסמר בקיר צריך גם הוא לדאוג לבטיחותו- שלא לתת מכה בטעות לאצבע, לא להפיל בטעות את הפטיש, וכן לוודא שהמסמר מוכנס היטב כי אחרת מה שתלה ייפול בעתיד. בהמשך לדוגמא זו, כדי להגן על עצמו- אדם שדופק מסמר בקיר מוטב כי ינעל נעלי עבודה חזקות וטובות למקרה שהפטיש ייפול וישים כפפות על הידיים כדי להיות מוגן.  

בשוק העבודה קיים מגוון עצום של מוצרים ואביזרים המיועדים לשמירה על בריאותו ושלמות גופו של העובד, הן המקצועי והחובבן. נסקור כמה מהאביזרים המוכרים.

בטיחות והגנה על הגוף

ביגוד המגן על הגוף- חלוקים, אפודי בטיחות זוהרים, מכנסיים ייעודיים כמו מכנסי עבודה, מכנסי גוזמים ועוד. כמו כן קיימים מעילים המיועדים להגנה בזמן העבודה, וכן מכנסיים מיוחדות עבור כורתים.

הגנה על הרגליים- נעלי עבודה, מגפי גומי, ערדליים, נעלי עבודה לכורתים וכן כיסוי חד פעמי לנעלי עבודה (עבור מקומות סטריליים).

בטיחות הידיים- ידיים הם האיבר בגופנו שבא במגע האינטנסיבי והארוך ביותר עם המלאכה בה אנו עוסקים. לכן, חשיבות ההגנה על הידיים היא ראשונה במעלה. ניתן למצוא מגוון עצום של כפפות- כפפות כורתים, כפפות גוזמים, כפפות מכונאים כפפות ניטריל (עבור מעבדות ומקומות סטריליים), כפפות פי.וי.סי וכן כפפות עבודה לשימוש כללי.
כל סוג כפפה מיועד לשימוש אחר- הגנה מחום או מקור, עבור בטיחות בעבודה עם חשמל או כפפות המשמשות לכימיקלים. לכל שימוש יש את הכפפה המתאימה לו.

   

אביזרי בטיחות לראש ולפנים

 הגנה על העיניים-  העיניים הן איבר רגיש מאוד ולכן חשוב להגן עליהן כהלכה. בתחום זה אפשר למצוא משקפי מגן, משקפי אבק, משקפי ספורט, משקפיים המגנות בפני קרינה ועוד.

בטיחות הראש- פציעות ראש הן הפציעות הקטלניות ביותר וכן אלו בעלות זמן ההחלמה הארוך ביותר. לכן, אל תשחקו עם הראש, שימו קסדה כאשר יש צורך בכך והתאימו את הקסדה הטובה ביותר שתוכלו. בתחום זה אפשר למצוא  כובעי מגן, קסדות בטיחות, קסדות חילוץ ומטפסים וכו'.

עבור הגנה מקסימלית לראש ולפנים יחד לעיתים מוכרים מוצרים המכילים שילוב של כמה אביזרי בטיחות יחד, להגנה מקסימלית וחסכון במחיר.
למשל, קיימים כובעי מגן עם אוזניות מובנות, או מגן פנים עם רשת מובנית.

הגנה על השמיעה- לרוב, עבודה עם כלי עבודה או עם כלי גינון כרוכה ברעש רב. כדי שהדציבלים הגבוהים לא ישאירו אתכם עם פגיעות קבועות או זמניות בשמיעה, כדאי לרכוש זוג איכותי של אוזניות מגן או של אטמי אוזניים.  קיימות גם אוזניות מקצועיות בעלות תקן של המדינה המבטיח את איכותן ותקינותן.

אביזרי בטיחות מיוחדים

קיימים גם אביזרי בטיחות מיוחדים המתאימים לסוג עבודה ספציפי.

לדוגמא ציוד עבודה בגובה כמו נעלי טיפוס, חבל ורתמה. במקרה של הרתמה היא יכולה לשמש למשל עבור טיפוס גגות, סנפלינג וכו'. רתמה יכולה להחזיק משקל רב ולהיות בעלת חיבור אחורי וקדמי. במקרה של גננים, רתמה יכולה לסייע להם בטיפוס על עץ לצורך גיזום וניסור.

עוד ציוד בטיחות הוא כיסוי חד פעמי לעובדי מעבדות- חלוק חד פעמי,  כובע חד פעמי, סרבל חד פעמי, כפפות לטקס להגנה על הידיים ועוד. ביגוד כזה יכול לשמש עבור מעבדות ע"י כימאים, רופאים ולבורנטים או עבור בתי ספר הזקוקים לציוד זה עבור עבודה בטוחה במעבדות.   


 

 
 

בקניה מעל 1000 ש"ח ,שובר מתנה על 50 ש"ח בקניה הבאה

בבית העסק 
  
logo בניית אתרים