כתובתנו: רח' הלוחמים 47, חולון


 

איכות ושירות ללא תחרות!איך לבחור כלי גינון

אנשים רבים היום מחזיקים גינה יפה, פורחת ומרהיבה המלאה בנוי וצמחים. יש אנשים שחדשים בתחום זה ובדיוק התחילו לטפח ולבנות גינה חדשה, ויש אנשים המחזיקים בגינה מטופחת כבר שנים רבות ובכל פעם מוסיפים לה עוד מאפיין קטן- משפרים ומתקנים. כמובן שמעבר לגננים חובבים קיימים גם גננים מקצועיים העוסקים בתחום הגינון ומייעצים ללקוחותיהם אילו צמחים כדאי להם לשתול ומטפלים להם בגינה.

כל אותם סוגי אנשים וכל הגינות הללו זקוקות לבחירה הנכונה ביותר בכלי גינון חזקים, אמינים ופשוטים. כלי גינון שיעשה עבודתו נאמנה אינו מצרך נדיר, אבל חשוב לדעת כיצד לבחור נכון כלי כזה כך שיתאים למשתמש בצורה הטובה ביותר, כמו כפפה ליד.

עצות פרקטיות לבחירת כלי גינון

גינה היא תוצר של עבודה מאומצת של מחשבה ותכנון. כאשר אנחנו רואים גינה ירוקה, מלאת פריחה ומטופחת ברור לנו כי הושקעה מחשבה רבה ומאמץ כדי ליצור אותה.

באותה צורה, כאשר אנו רוצים לבחור כלי גינון חשוב שנדע איזו גינה אנחנו רוצים לתחזק ולגנן.

גינה בעלת פרחים עדינים תצריך רק כלי עידור וגיזום ידניים. לעומתה, גינה שמיועדת עבור רהיטי גן וברביקיו בחצר תדרוש מאתנו דשא ואולי כמה עצי נוי- ולכן נצטרך מכסחת דשא חשמלית וכלי גיזום ממונעים.

לאחר שהבנו איזו סוג גינה נרצה לטפח נוכל לבחור את כלי הגינון שלנו על פי פרמטרים חשובים נוספים כמו טווח המחירים, קלות ההפעלה, אמינות המוצר ובטיחותו.
נזכור, כי עבור גנן חובב לא נדרשים תמיד כלי הגינון החזקים ביותר מאחר והוא עובד בגינה בתדירות נמוכה יחסית לעומת גנן מקצועי.

כלי גינון מומלצים עבורכם

כדי להחליט איזה כלי גינון מומלץ עבורכם נסווג את הכלים השונים לפי תחום עיסוק המשתמש.

אם מדובר בגנן חובב, המייעד את כלי הגינון לטיפול בגינה הביתית- מוטב יהיה לו לבחור בכלי גינון חשמלי כמו מכסחת דשא חשמלית או גוזם גדר חיה חשמלי. הסיבה לכך היא שהשימוש אינו תכוף בכלי ולכן אין צורך בכלי חזק במיוחד. כלי חשמלי יספק תמורה מעולה לשימושו עבור המשתמש הפרטי.

אפילו אם אתם לא גרים בקומת קרקע אלא בבית דירות- גם בשבילכם יש כלי גינון מתאימים כמו מזמרות, כפפות, מסור יד ועוד. מעבר לגידול פרחים במרפסת דירתכם, תוכלו גם לתחזק גינת תבלינים וירקות ואף דברים מורכבים מכך. כלי הגינון המתאימים יסייעו לכם לתחזק את הגינה הפורחת שלכם בעיר.

גינון מקצועי

במקרה של גנן מקצועי לעומת זאת, המצב כבר שונה- עבודה עם כלי גינון בתדירות יום-יומית מצריכה כלי מאסיבי ואמין שישרת אותו במשך שנים רבות.

לכן לגנן מקצועי מוטב לעבוד עם כלים המופעלים באמצעות בנזין, במנוע בעל 2 או 4 פעימות. מנוע מסוג זה חזק משמעותית ממנוע חשמלי. יתרון נוסף בכלי הפועל על בסיס בנזין הוא הניידות שלו- אין צורך בנקודת חשמל קרובה ולכן ניתן לעבוד בכל מקום, בקלות ונוחות.
עם זאת, חשוב לציין שקיימים כלי גינון נטענים שהם חזקים לא פחות ממנועי הבנזין.

במידה ואדם עוסק בגינון בצורה מקצועית יש מספר כלים שהוא מוכרח לקנות ולהחזיק  משום שהם ישמשו אותו רבות- מכסחת דשא (בנזין, מנוע 2 או 4 פעימות), חרמש, מסור שרשרת וגוזם גדר חיה.

אם אתם גננים מקצועיים ועדיין אין לכם את הכלים האלו, לאחר שתרכשו אותם לא תבינו כיצד הסתדרתם בלעדיהם קודם.

ועד בית

גם ועד הבית או ועד הבניין צריך לתחזק את הגינה המשותפת. פעמים רבות ועד הבית רוכש את כלי הגינון. הכלים החשובים ביותר במקרה זה יהיו מפוח עלים, גוזם גדר חיה וגם מכסחת דשא חשמלית.

הגינה המשותפת מצריכה כלים שיחזיקו לשנים רבות ולכן כדאי להשקיע במוצרים אמינים ומוכרים עם אחריות לטווח ארוך.

 

הדרך לגינה יפה, פורחת, מטופחת ומושקעת עוברת בהכרח דרך בחירת כלי הגינון המתאים.
לכן אל תחכו- בחרו מספר כלים שיאפשרו לכם להתחיל לצור כבר היום את גינת חלומותיכם בדרך הקלה, הפשוטה והמהירה ביותר. 


 

 
 

בקניה מעל 1000 ש"ח ,שובר מתנה על 50 ש"ח בקניה הבאה

בבית העסק 
  
logo בניית אתרים