כתובתנו: רח' הלוחמים 47, חולון


 

איכות ושירות ללא תחרות!כיצד בוחרים כלי עבודה

בבית ומחוצה לו קיימות מלאכות רבות - למשל עבודות פשוטות כמו קדיחת חור בקיר, בניית מדף או תליית תמונה. לעומתן- קיימות גם עבודות מורכבות יותר כמו עבודות חשמל, עבודות ניסור או הלחמה.

עבור כל עבודה שתוכלו לחשוב עליה קיים כלי עבודה המתוכנן ומעוצב עבור מטרה זו.

 

כלי עבודה הם לא רק מקדחות או מברגות אלא גם כלי שיוף, מסורים, כלי צביעה ואף גנרטורים.

בהגדרתם כלי עבודה מתארים את כל מגוון האמצעים בהם האדם משתמש לצורך עבודה מסוימת.

כלי העבודה מלווים אותנו, כאמור, בכל מקום- אם זה בעבודות תיקון וטיפול בבית או בגינה עבורן נצטרך מקדחה טובה או מסור איכותי, או אם אנחנו עוסקים במלאכות אלו בצורה מקצועית וזקוקים לכלים אמינים וחזקים ובאיכות גבוהה.

 

כפי שתיארנו, קיים מגוון עצום של כלי עבודה בשוק. כיצד ניתן לבחור את כלי העבודה הנכון והמתאים ביותר עבורכם?

 

דגשים בבחירת כלי עבודה

נתאר מספר מן הדגשים החשובים ביותר בבחירת כלי עבודה:

 • בטיחות- כיום מושקעת מחשבה רבה בתכנון הכלים הבטיחותיים ביותר. הצרכן, בבואו לקנות את כלי העבודה שלו חשוב שיוודא כי יש לו את מנגנוני ההגנה למניעת שימוש ע"י ילדים או משתמשים מזדמנים- לחצני בטיחות למשל.
  מעבר לזאת, חשוב לראות כי בטיחותו של המשתמש עצמו נשמרת בעת השימוש- לדוגמא מקדחה בעלת ידית המונעת החלקה יכולה למנוע אסון ולסייע לעבודה טובה ובטוחה יותר.

 • יעילות- כלי העבודה אותו אתם בוחרים חייב להיות יעיל ומהיר.
  לצורך יעילות העבודה שלכם- שאלו את עצמכם האם אתם באמת צריכים כלי חזק או שאולי דווקא כלי פשוט יותר יעשה את העבודה? האם אתם שמאליים וזקוקים לכלי המותאם אליכם? האם סוג כלי העבודה שאתם בוחרים באמת מתאים לסוג העבודה הנדרשת? כל אלו הן שאלות חשובות בכדי שכלי העבודה שלכם יענה על הצורך שלכם במלואו.

 • אמינות- אמינות המוצר נקבעת פעמים רבות על ידי זהות היצרן. קיימים מספר מותגים בעלי איכות ומקצועיות גבוהים המעודדים צרכנים רבים לבחור בהם.
  אמינות יכולה להעיד פעמים רבות על מוצר עמיד יותר וחזק יותר, אך מלבד זאת- על מוצר פשוט יותר לשימוש , נוח להפעלה, ובעל אפשרויות הפעלה המותאמות למשתמש מקצועי ופרטי כאחד.
  כמובן שברור הכלל- חברה שמאמינה במוצריה, באיכותם ועמידותם, תציע אחריות ארוכה ומקיפה יותר עבורם.
  עם זאת, לא כל חברה בעלת שם היא אכן חברה אמינה, ולא תמיד כדאי לקנות מהחברות בעלות השם המוכר ביותר. כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע ומומחים באשר לכלים בהם הם משתמשים.

   

סוגי כלי עבודה

כלי עבודה כאמור מגיעים במגוון עצום של מוצרים ויצרנים המיועדים לטווח רחב של שימושים. בין כלי העבודה ניתן למצוא מקדחה רוטטת, מסור פנדל, משחזת ומשחזת זווית, מחרצת בטון ומסור חרב,מברגה וכו...
חלק מכלים אלו בעלי חיבור ישיר לחשמל, וחלק נטענים ופועלים על סוללה. בבואכם לבחור כלי עבודה חשוב לבדוק גם את פרט זה והאם הוא מתאים לצרכים שלכם.

 

המשתמש הביתי

לא כולם הם מקצוענים במלאכות הבית, וחלקנו מקצועיים רק בחלק מן הדברים וחלק עוד עלינו ללמוד. לכן, כאשר אנו מגיעים לבחור כלי עבודה חשוב ראשית שנבדוק לשם מה הוא ישמש אותנו.
גם אם השימוש הוא כללי בינתיים- מומלץ להתייעץ עם אדם המומחה בתחום כדי שיוכל לייעץ לנו בין שלל החברות הדגמים והיצרנים.

 

זכרו, כי התאמה טובה של כלי העבודה לשימוש, למקום, האמינות וטווח המחיר יוביל לקניה מוצלחת ולשנים רבות של עשייה.


 


 

 
 

בקניה מעל 1000 ש"ח ,שובר מתנה על 50 ש"ח בקניה הבאה

בבית העסק 
  
logo בניית אתרים