כתובתנו: רח' הלוחמים 47, חולון


 

איכות ושירות ללא תחרות!מרססים לכל שימוש

מזיקים כמו פרפרים, חיפושיות, ג'וקים, נמלים, עכברים ועוד. לצערנו כולנו נתקלנו בהם בביתנו בנקודה זו או אחרת. לפעמים יצא לנו להיתקל בהם במקום העבודה או בשטח ציבורי.

הימצאותם של מזיקים שונים מהווה לא רק מפגע אסתטי ולא נעים אלא גם סכנה בריאותית למזון ולסביבת המחיה שלנו. אולם לאחר שמצאנו כי יש מעופפים ומכרסמים למיניהם בסביבתנו נשאלת השאלה- כיצד נוכל להדביר אותם במהירות וביעילות.

לשם כך קיימים בשוק סוגים רבים של מרססים לשימושים שונים ומגוונים. כך גם המשתמש הביתי וגם המשתמש המקצועי יכולים למצוא את המוצר המתאים להם ביותר.

הבה נסקור את סוגי המרססים השונים:

מרססים לשימוש ביתי

במידה והמזיק הנמצא בביתכם הוא כזה שאתם חושבים כי תוכלו להתמודד עמו בעצמכם וכי תעדיפו שלא לשלם מאות שקלים למדביר- ריסוס ביתי בעצמכם הוא פתרון ראוי וטוב.

רוב המשתמשים הביתיים קונים חומר הדברה בחנויות המתמחות בכך ובאמצעות שימוש במרסס ידני קטן מרססים במקומות הנקודתיים בבית בהם נדרש טיפול.

כל אחד בביתו צריך מרסס ביתי קטן בדיוק לצורך המקרים הנקודתיים בהם צץ מזיק לא רצוי ובכדי שיוכל לטפל בו בכוחות עצמו.

אם עליכם לרסס בהיקף רחב יותר בבית או שתרצו לרסס בגינה כנראה ותמצאו את השימוש במרסס ידני קטן כלא מספק. במקרה זה כדאי להשתמש במרסס גב הנטען בסוללה. מרסס זה מאפשר לכם להיות ניידים אך לא לפלוט אדי דלק מזיקים לאוויר הסביבה הקרובה לכם (או בתוך חלל סגור).
כמו כן, מרסס זה שקט יותר מזה המופעל בצרוה מוטורית ולכן אידיאלי לשימוש בשכונות מגורים.

מרססים לשימוש מקצועי

עבור קבלני הדברה אשר עובדים שעות רבות בריסוס מומלץ לעבוד באמצעות מרסס הנישא על הגב. מירב בעלי המקצוע בתחום מעדיפים לעבוד באמצעות מרסס גב ידני פשוט או באמצעות מרסס גב מוטורי. המרסס המוטורי מאפשר להם לעבוד שעות רבות יותר אולם טוב בשימוש למקומות פתוחים כמו גינות ושדות. מדביר מקצועי כמובן ישתמש גם במרסס קטן הנישא ביד עבור ריסוסים קטנים וממוקדים.

סוגים נוספים של מרססים הם מרססי לחץ גבוה ומרססי לחץ נמוך בהם משתמשים בעיקר מדבירים מקצועיים.

מרסס מומלץ למקצוענים לדוגמא הוא מרסס של חברת oregon

מרססים מיוחדים

במעבדות תעשייתיות בהם נדרשת הדברה משתמשים במרססים מיוחדים בעלי גומיות ואטמים תקינים. דבר זה נועד על מנת שלא יזלוג חלילה חומר כימי מהמרסס אל המעבדה בה פעמים רבות יש חומרים כימיים או רגישים ועדינים בשימוש. מרססים לדוגמא הם אלו של חברת MESTO .

מרסס מיוחד נוסף הוא מרסס מריצה. זהו מרסס בעל מיכל גדול היכול להכיל נפח גדול של נוזל הדברה. קיים מרסס מריצה ידני או מרסס מריצה חשמלי, ובכל מקרה השימוש המרכזי שלו הוא עבור שטחים גדולים הדורשים הדברה, כמו למשל בשדות חקלאיים.

לסיכום, קיימים מרססים רבים בשוק. וודאו כי אתם רוכשים את המרסס המתאים לכם ולשימוש הנדרש בצורה הטובה ביותר. כדאי ומומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום, והכי חשוב- לשמור על בטיחות השימוש שלכם ושל האנשים הסובבים אתכם.

  


 

 
 

בקניה מעל 1000 ש"ח ,שובר מתנה על 50 ש"ח בקניה הבאה

בבית העסק 
  
logo בניית אתרים