כתובתנו: רח' הלוחמים 47, חולון


 

איכות ושירות ללא תחרות!גנרטורים מ-א' עד ת'

         אז מהו בעצם גנרטור? גנרטור הוא בפשטות מנוע היודע להמיר אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית
         וכך יוצר זרם חשמלי. באמצעות גנרטור נוכל להפעיל מכשירי חשמל שונים מבלי להיות תלויים ברשת החשמל.    


        גנרטורים מגיעים בגדלים ובסוגים שונים ולכן יש להתאים את סוג השימוש הרצוי לסוג הגנרטור התואם לו.

כיצד יודעים איזה גנרטור לבחור?

       שאלו את עצמכם קודם כל למה תרצו להשתמש בגנרטור- האם לצורך חיבור גופי תאורה פשוטים?                                             או שאולי לחיבור של מקרר או תנור?

       כדי לדעת את עוצמת הוואט הרצויה של הגנרטור אתו נרצה לעבוד פשוט נסכם יחד את עוצמת הוואט הדרושה                              עבור כל מכשירי החשמל שברצוננו לחבר אליו.  גנרטור קטן למשל יכול לספק עוצמה של 500-900 וואט.

       לאחר שהבנתם זאת, שאלו את עצמכם מהי תדירות השימוש הצפויה של הגנרטור. זכרו כי ככל שהגנרטור קטן יותר                   כך יהיה לו קשה יותר לעבוד זמן רב רצוף. הסיבה לכך נעוצה בכך שלגנרטור קטן קשה יותר לקרר את עצמו.   
       לכן, הוא יגיע לאחר זמן עבודה רצוף מסוים לחום גבוה ואז יתחיל להתחמם ולעיתים לעשות בעיות.

חשיבותו של מייצב מתח AVR

     אחד החלקים החשובים ביותר בגנרטור הוא מייצב המתח. כאשר אנחנו עובדים עם מכשירי חשמל יציבים יחסית         
    כמו   נורות חשמל לא נרגיש בנחיצותו של רכיב זה.

    אולם, כאשר נעבוד עם כלי עבודה למשל או מכשירים אחרים בהם מתח החשמל לא יציב ומשתנה יש סיכון.                            
   מייצב המתח מונע ממכשיר החשמל שאנו מחברים לגנרטור לעבור נזק בלתי הפיך ולגרום לו או לרכיביו להישרף או להתפוצץ.        לכן, במקרה של מגבר, מקרן, כלי עבודה ועוד מכשירי חשמל חשוב מאוד לדאוג שיהיה קיים מייצב מתח טוב ואמין בגנרטור שלכם.

סוגי גנרטורים שונים

גנרטורים 2 פעימות- אלו גנרטורים פשוטים וזולים ללא מייצב מתח. ההספק שלהם נע בין 500 ל1000 וואט והם מופעלים על בסיס תערובת שמן ודלק. בדרך כלל מרעישים ופולטים מעט עשן.

גנרטורים 4 פעימות- גנרטורים נוחים לתפעול, שקטים ואינם מעשנים. הם עובדים על בסיס שמן ודלק המוכנסים בנפרד.

גנרטור מושתק- הוא גנרטור הזהה לגנרטור רגיל אלא שהוא נמצא בתוך מעטפת המונעת ממנו לעשות רעש. גנרטורים מושתקים נמצאים בגדלים של עד 3000 ואט בדרך כלל. יתרונם הגדול הוא השקט בזמן ההפעלה. החיסרון המרכזי הוא הקושי בגישה לגנרטור עצמו לצורך טיפולים ותיקונים.

איזה דלק נרצה להשתמש בגנרטור?

גנרטורים יכולים לעבוד על בנזין, דיזל או גז טבעי. מומלץ יותר להשתמש בגנרטור על בסיס בנזין משום שקל יותר לתפעל ולהחזיק אותו לעומת סוגי הדלקים האחרים.

גנרטור חדש או יד שניה

מאחר וגנרטור יכול להגיע לעלות גבוהה, אנשים רבים חושבים ומתלבטים האם כדאי לקנות גנרטור משומש. באופן כללי, מומלץ שלא לקנות בצורה זו בייחוד משום שקשה לדעת מהם השימושים והתנאים בהם הגנרטור עבד. כמו כן, קשה לעין לא מיומנת להבחין בבלאי שנוצר כתוצאה משימוש קודם כמו חלודה, קפיצים, שמנים ועוד. פעמים רבות אנשים קונים גנרטור מיד שניה רק כדי לגלות שהוא כבר איננו טוב לשימוש.

 

כשאתם באים לברר לגבי גנרטור חדש, כדאי לבדוק ראשית מהם צרכי החשמל עבורם אתם צריכים את הגנרטור ומהו השימוש הרצוי. כך תוכלו לבחור את הגנרטור המתאים לכם ביותר שיחזיק שנים רבות ויחזיר את ההשקעה.

  


 

 
 

בקניה מעל 1000 ש"ח ,שובר מתנה על 50 ש"ח בקניה הבאה

בבית העסק 
  
logo בניית אתרים